חזיתות חכמות

האלגנטיות של מגדל מחופה זכוכית משתקפת במספר ההולך וגדל של מבנים כאלו במרכזי הערים. עם זאת, השימוש בקירות מסך מסורתיים הוליד בעיות רבות עבור המשתכנים במבנים: אי נוחות תרמית, מחסור באוויר צח לנשימה, אי נוחות אקוסטית, ירידה בתפקוד הקוגניטיבי, אי נוחות ויזואלית והשפעות שליליות נוספות.
קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין פיתחה דור חדש של מערכות מעטפת אשר עושה שימוש בקירות מסך דו -קרומיים ותלת-קרומיים,כמו גם בזכוכיות ואקום. מעבר לחיסכון האנרגטי המשמעותי, מערכות ייחודיות אלו מספקות בידוד אקוסטי מעולה, שולטות בכמות האור אשר נכנסת לבניין, מווסתות הולכה והסעה של חום ומשפרות במידה ניכרת את הנוחות התרמית, הפרודוקטיביות ורווחת דיירי הבניין, מבלי להתפשר על מראה אדריכלי מרהיב.

טכנולוגיות הקבוצה

הטריפל סקין היא מערכת אלגנטית משולבת שפותחה על ידי קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין, אשר תורמת רבות לאיכות החיים והבריאות של האנשים מאחורי המעטפת. זהו קיר המסך הראשון מסוגו הבנוי משלושה קרומי זכוכית, כאשר המרווח בין הזכוכית החיצונית לאמצעית מכיל אלמנטים שונים היוצרים מחסום אנרגטי יוצא דופן המתאים לעונת הקיץ. המרווח שבין הזכוכית הפנימית לאמצעית מכיל אלמנטים שונים המאפשרים אגירת חום והסעתו לפנים המבנה, בהתאם לנדרש בחורף. המערכת גם מהווה מחסום אקוסטי יוצא דופן, וכוללת שתי מערכות הצללה אוטומטיות המחוברות למערכת עקיבה בעלת אלגוריתם מתוחכם, המאפשר שליטה בהחדרת קרינה ואור כפונקציה של עונות השנה.
נגן וידאו
SEE LESS
מערכת קיר מסך הבנויה משני קרומי זכוכית כאשר בתווך זורם אוויר שמקורו מחוץ למבנה, אשר יוצר אוורור פנימי לכל אורך הבניין הודות לאפקט הארובה ולמערכת יניקת אוויר בנמצאת ברום המגדל. מערכת זו מתאימה למבנים בהם מעטפת המבנה היא רציפה ומאפשרת כל גיאומטריה חיצונית רצויה למעטפת. מערכת יניקת האוויר נסגרת באופן אוטומטי בחודשי החורף, כולאת את האוויר בתווך שבין הזכוכיות ובכך ותורמת לבידוד אופטימלי לחלל פנים המבנה. בתווך שבין הזכוכיות קיימת גם מערכת הצללה אוטומטית המאפשרת שליטה בהחדרת קרינה ואור כפונקציה של מיקום השמש.
נגן וידאו
SEE LESS
מערכת קיר מסך הבנויה משני קרומי זכוכית היוצרים תווך אטום המכיל אוויר רווי בלחות. על מנת למנוע עיבוי בין הזכוכיות משולבת מערכת אוטומטית המזרימה אוויר יבש בהתאם למדדי הלחות, הלחץ והטמפרטורה המנותרים בתווך שבין הזכוכיות. המערכת משלבת מערכת לשחרור לחץ וכן מערכת הצללה שיכולה לכלול וילון אחד או שניים התורמים ליצירת סביבה המתאימה למגדלי משרדים ואף למגורים או לבתי מלון. ניתן להגביר את הנוחות התרמית והאקוסטית במבנה על ידי שילוב זכוכית ואקום כזכוכית פנימית.
SEE LESS
מערכת קיר מסך הבנויה משני קרומי זכוכית היוצרים תווך צר, אך רחב מספיק כדי להכיל מערכת הצללה עם וילון רטרורפלקטיבי וכן שילוב של זכוכית ואקום כזכוכית פנימית. מערכת ההצללה מחוברת למערכת עקיבה מתוחכמת השולטת על עוצמת האור הטבעי החודרת למבנה.
SEE LESS
ניתנות לשילוב בכל מערכת קיר מסך בעלת תווך סגור. המערכת מחוברת לחיישנים המנתרים את הרמות הגזיות בפנים המבנה ובעת הצורך מפעילים מערכת המשחלפת את האוויר. תחזוקת המערכת פשוטה וזולה מאוד,והיא תורמת רבות לאיכות האוויר בחלל המבנה אשר משפיע בצורה חיובית על בריאות האנשים שבו.
SEE LESS