אודות

מעטפת הבניין משמשת כ"כרטיס הביקור" שלו, משדרת אופי ואייקוניות ואחראית לקשר שבין הסביבה החיצונית לבין האנשים שחיים, עובדים ומתפקדים בתוכו. מעטפות מבנים מתקדמות אינן מהוות רק חיץ סטטי בין הפנים לחוץ ועם הזמן משולבות בהן טכנולוגיות חדשניות המאפשרות אינטראקציה דינמית תוך איזון בין גורמים חיצוניים כמו אקלים ורעש לבין מערכות האחראיות על נוחות המשתמשים בסביבת פנים המבנה.

קבוצת אלומיניום קונסטרקשן אשר נוסדה ב-1987, היא מהמובילות בתחומי המחקר, פיתוח, הנדסה, תכנון, ייצור, התקנה ואחזקה של מעטפות מגדלים שתכליתן העצמת הקוגניציה, הפרודוקציה ותחושת ה-well being של האדם החי מאחורי המעטפת.

פעילות הקבוצה ממוקדת במחקר ופיתוח מערכות מעטפת מתקדמות המשלבות מערכות בקרה ובינה מלאכותית וכן בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים בארץ ובעולם.

יעילותה של מעטפת הבניין טמונה ביכולתה להגיב לתנאי הסביבה המשתנים.

קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין מחזיקה במעל ל-50 מערכות מעטפת מתקדמות אשר פותחו במפעליה.
מערכות אלה שואפות לענות לא רק על החזון האדריכלי והקונסטרוקטיבי של המבנה, אלא גם על הצורך בביסוס ואגבור היסודות לסביבות מגורים ועבודה בריאות יותר.

מערכות המעטפת המתקדמות של הקבוצה משלבות מערכות בקרה ובינה מלאכותית (AI) לצד אסטתיות, איכות ופונקציונליות, הן נחשבות למתקדמות ביותר מסוגן ומזכות בדירוג LEED גבוה כל פרויקט בו הן מותקנות.

חזון

קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין מביאה בשורה לאנושות בביסוס וקידום התנאים הנדרשים לאיגבור הקוגניציה, הפרודוקציה ותחושת ה- Well-being בחללי העבודה והמגורים, תוך תמיכה בטיוב קיימות הסביבה, ייצור אנרגיה וחיסכון מאסיבי באנרגיה.

GOOD FUR HUMAN, TRUE TO NATURE

איכות ואחריות מעל הכל

קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין מתחייבת לאיכות מוצר, רמת ביצוע ואבטחת איכות יוצאות דופן.
על מנת להבטיח זאת, כלל המערכות המפותחות והמיוצרות במפעלי הקבוצה נבדקות בדיקות מקיפות באחת משלוש המעבדות המתקדמות והבלתי תלויות לבדיקת מעטפות, כאשר השתיים הראשונות הינן בבעלות הקבוצה:

01

מעבדת ALUMINUM CONSTRUCTION – מעבדה סטטית ודינאמית המוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות. זוהי אחת משלוש המעבדות המובילות בעולם לבדיקת מעטפות מגדלים.

02

מעבדת HIGHCON– מעבדה סטטית ודינאמית המוסמכת על-ידי IFT ROSENHEIM גרמניה, בה מתאפשרת בדיקת דגמי מעטפת בעלי גיאומטריות שונות.

03

שיתוף פעולה עם מעבדות IFT ROSENHEIM – מעבדות מולטי דיסציפלינאריות המוסמכות על-ידי הרשות להסמכת מעבדות בגרמניה.

נגן וידאו

חברות בת

בבעלות קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין חמישה מפעלים והיא מעסיקה כ- 650 עובדי מחקר ופיתוח, הנדסה, תכנון, ייצור, לוגיסטיקה, התקנה, אחזקה ובקרת איכות. 

בראש הקבוצה ניצבת חברת האם אשר חרטה על דגלה למצב את הקבוצה כמובילה בזירה הבינלאומית ולהביא חדשנות לעולם. מחברה זו נולדו חברות הבת, המתמחות כל אחת בתחומה:

ALCON

מערכות מעטפת טרומיות למגה מגדלי משרדים

ALUMCON

מערכות מעטפת למגדלי מגורי יוקרה ומלונאות

SKYCON

מערכות מעטפת ומערכות קירות כבלים וסקייליט בצורות גיאומטריות ופרמטריות

HIGHCON

מערכות מעטפת ואלמנטים הנדסיים מורכבים למגדלי עירוב שימושים

STEELCON

מערכות מעטפת מפלדה, אבן וחומרים מיוחדים

SMARTCON

מערכות חכמות לבקרה ושליטה וחזיתות חוסכות ומייצרות אנרגיה

MAINTCON

שירותי שיקום, שדרוג ותחזוקה למעטפות מבנים שהתיישנו

SHELLCON

חזיתות מבנים ואלמנטים מיוחדים בצורות חופשיות מחומרים מרוכבים